Elfelejtett jelszó?

Programok, hírek

Üdvözöljük a Kiskunhalasi Evangélikus Egyház honlapján! Kérjük tekintse meg programjainkat, alkalmainkról szóló híradásainkat, képeinket és oldalainkat! Szívesen látunk minden érdeklődőt gyülekezetünkben, alkalmainkon! Szeretettel fogadjuk érdeklődését, kérdéseit, észrevételeit. Kérjük tekintse meg facebook lapunkat, a legfrissebb üzeneteket ide tesszük fel: KISKUNHALASI EVANGÉLIKUS EGYHÁZ Elérhetőségünk: Honti Irén evangélikus lelkész elérhetősége: 06-20-8245629; iren.honti@lutheran.hu, címe: Kiskunhalas, Szilády Áron u. 31/A. 2/6. Jeszenszky Péter felügyelő elérhetősége: 06-30-9140747; címe: Kiskunhalas, Bajza u. 16. Erős vár a mi Istenünk!

Kiskunhalas

Alkalmainkat, programjainkat, fényképes  beszámolóinkat  a KISKUNHALASI EVANGÉLIKUS EGYHÁZ facebook lapunkon is figyelemmel kísérheti.

2023. augusztusi alkalmaink

Istentiszteleti alkalmak, programjaink:

Augusztus  6.  10 órakor tartunk istentiszteletet imaházunkban. Az istentisztelet után közösségi beszélgetés  felnőtt fiatalok körében a nagyszobában.
Augusztus  13  10 órakor családi - ifjúsági tartunk istentisztelet lesz imaházunkban. Az it. után játék a gyerekekkel és beszélgetés a felnőttekkel.
Augusztus 20. 10 órakor tartunk istentiszteletet imaházunkban. FÉL 12-KOR VÁROSI ÜNNEP ÉS HÁLA AZ ÚJ KENYÉRÉRT AZ EGYHÁZAK RÉSZÉRŐL A VÉGH KÚRIÁBAN.
Augusztus 27. 10 órakor úrvacsorás istentiszteletet tartunk  imaházunkban. Az it. után testvéri beszélgetésre hívjuk a jelenlévőket.

Egyéb augusztusi alkalmainkat hirdetjük gyülekezetünk facebook lapján.

A facebook lapunkon KISKUNHALASI EVANGÉLIKUS GYÜLEKEZET nyomon követhetik programjainkat.
Heti - kétheti rendszerességgel küldünk e mail leveleket gyülekezeti tagjainknak. Ha van, aki még nem kap, de szeretne, kérjük jelezze az email címét, küldünk kör-e-maileket.

A pénteki hivatali órák: 8 - 9.30 között vannak.

Telefonon elérhetők vagyunk az alábbi számon:  06-20-8245629 (Honti Irén evangélikus lelkész telefonszáma.)

Csend meditáció:

A nyári hónapokban ezt az alkalmat szüneteltetjük. Szeptemberben folytatjuk.

Bibliaköri alkalmak:

A BIBLIAÓRÁK alkalmait a nyári hetekben is tartjuk minden kedden 17 órai kezdettel. Beszélgetünk Isten igéiről egy ökumenikus testvéri közösségben.

A közösségi alkalmainkat a facebook csoportokban hirdetjük.

Ifjúsági alkalmak:

Célirányosan tartjuk, ha pl. készülünk egy zenés fellépésre, vagy ha más céllal szervezzük az összejövetelt.

Ezeket az alkalmakat hirdetjük a facebook csoportokban is.

Gyerekfoglalkozások:

Minden hónap 2. vasárnapján családi istentisztelet van imaházunkban.

Egyéb:

Lehetőség van személyes lelkipásztori beszélgetésre a megbeszélt időpontban. (06-20-8245629)

Gyülekezetünkben fontos a személyes látogatás, beszélgetés, kapcsolattartás. Szívesen beszélgetek a gyülekezeti teremben, vagy egy közösen megbeszélt helyen.

Lehetőség van arra is, hogy elektronikus formában tegyünk fel kérdéseket, ezek lehetnek teológiai vagy bármilyen saját élethelyzettel kapcsolatos kérdések.

Az alábbi e-mail címre lehet írni: iren.honti@lutheran.hu. (Lelkész elérhetősége). Természetesen bizalmasan, a lelkipásztori titoktartás jegyében történik a kapcsolattartás.

« 2024. március »
március